Головна > Новини > Футбол проти наркотиків

Футбол проти наркотиків

     «Футболотерапія» – це чудова технологія відновлення фізичних та психічних кондицій повернення до активного соціального життя – зауважив Леонід Крисов, методист Київського міського центру соціальних служб. – Ми як соціальні працівники власним прикладом готові показувати, що футбол – це доступна гра.  Також це один із видів змістовного дозвілля, що приносить  яскраві емоції та може стати потужним позитивним мотиватором».

     Нещодавно у столиці  відбувся турнір  з міні-футболу під гаслом «Футбол проти наркотиків» присвячений Дню Незалежності України. Захід проходив  в рамках проекту «Громадського бюджету м. Києва», який реалізовувався «Міжнародною антинаркотичною асоціацією» за підтримки Департаменту  молоді та спорту КМДА.

    У турнірі взяли 10 команд, переважна більшість з яких команди благодійних фондів та неурядових організацій. Серед учасників змагання  своїм завзяттям вирізнялась команда мережі Центрів соціальних служб, до складу якої входили фахівці з соціальної роботи, психологи та волонтери мережі. І хоча перемогу здобула команда ФК «Українка» з Київської області, але всі отримали незабутні емоції, наснагу та ресурс.