Головна > Новини > Запалюємо!

Запалюємо!

     «Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати — це наполовину завершити». На цю мудру думку Григорія Сковороди спиралися організатори 31-го фестивалю творчості «Повіримо у себе». Для того щоб «добре» «запалити» 14 вересня на базі позашкільного навчального закладу Будинок дитячої творчості Подільського району відбувся семінар щодо особливостей  проведення цьогорічного Фестивалю.

    Учасниками зустрічі, яку проводив Київський міський центр соціальних служб стали представники  районних центів, комунальних установ та закладів освіти. Під час семінару розглядалися основоположні засади проведення Фестивалю та  специфіку роботи координаторів.

     Робота проходила емоційно, потужно та ґрунтовно. Вдячні нашим постійним партнерам та друзям, зокрема, Київському палацу творчості дітей та юнацтва, а також Київському міському центру соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю, а також раді новим однодумцям, які долучилися цього річ до нелегкої, але цікавої роботи по проведенню фестивалю.

    Нагадуємо:  он-лайн заявки приймаються до 01 листопада 2022 року на: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoz9Kqqem2i4Uq3iOndzaddRkKZnnavndxua5neJ0mSd4mqA/viewform.

    Більше про умови фестивалю читайте в оновленому Положенні: https://drive.google.com/drive/folders/1rW4cWXVLS-89e446DHZiyU5ywqRoi2E8    

Отже, Фестиваль, в добру путь!