Головна > Новини > Кібербезпека для підлітків

Кібербезпека для підлітків

     «Іноді здається, що якщо дитина вдома, вона у безпеці. Але якщо в підлітка є доступ до Інтернету, безпека доволі умовна. Адже доволі легко будь-які світлини вашої дитини в Інтернеті можуть перетворитися на інструмент для сексуального насильства онлайн…»

     Київський міський центр соціальних служб  підтримав проект «Кібербезпека для підлітків». Проект  націлений на забезпечення гендерної рівності через запобігання онлайн-насильству сексуального змісту щодо дівчат-підлітків шкільного віку (13-16 років) і реалізований за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів через Фонд Прав людини.

      Розроблена загальна схема реалізації проекту, результати та кейси окремих подій. Завдяки цьому звіт може слугувати своєрідним путівником в розробці заходів по роботі з підлітками, а додаткові інструменти, створені в рамках проекту — «Посібник для фасилітаторів з питань навчання протидії онлайн-насильству сексуального змісту щодо дівчат-підлітків» і чат-бот для підлітків Teena — допоможуть підготувати та реалізувати заходи із запобігання онлайн-насильству сексуального змісту щодо дівчат-підлітків шкільного віку.     Дякуємо за такий важливий проект нашим надійним партнерам LHSI “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”.

Запрошуємо знайомитися зі звітом https://lhsi.org.ua/s307-zvit-proektu-%C2%ABkiberbezpeka-dlya-pidlitkiv%C2%BB