Головна > Новини > Про власний досвід жіночого лідерства і не тільки

Про власний досвід жіночого лідерства і не тільки

      Нещодавно директорка Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова  відвідала цікаву зустріч, що відбувалася в Академії жіночого лідерства та поділилася враженнями:

    «В Києві продовжує роботу Академія жіночого лідерства. Цікаві спікери, душевні розмови, обмін життєвим досвідом та прикладами громадської активності.

     Цього разу, 16 вересня, в гості до академії завітала пані посол Канади в Україні Лариса Галадзе.  Пані Лариса глибоко, щиро і неформально відповіла на питання присутніх щодо змін іміджу України та українок в світі, про власні почуття напередодні та в перші дні повномасштабної агресії, про гендерні особливості життя в громадах Канади та України, поділилась власним досвідом побудови партнерських стосунків у родині і подолання викликів мами 3-х дітей.  Пані Лариса Галадзе в своїй промові висловила думку, що наразі народ України сприймається в світі як джерело цінностей та натхнення!

      Учасниці зустрічі були зачаровані спікеркою, подякували пані Ларисі за надихаючу промову та висловили сподівання на можливість подальшого  спілкування.

     Завітала на цю сесію і заступниця Голови КМДА пані Марина Хонда, яка висловила подяку Канадському уряду за спільну реалізацію соціальних проектів в громаді міста Києва».  

    Дякуємо Київській Академії жіночого лідерства за можливість розвитку та захоплюючі зустрічі!