Головна > Новини > Розпочато 8-ий соціальний проект: «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості»

Розпочато 8-ий соціальний проект: «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості»

     «Ми багато розтрачуємо, а свій ресурс не поповнюємо, що призводить до емоційного вигорання. Саме тому фахівцю із соціальної роботи важливо знайти ресурс, щоб він потім допомагав йому при роботі «у полі», з людьми, з сім’ями, які у кризі»- саме таку думку донесла під час арт- практикуму доктор філософії, доцент кафедри соціальної роботи НПУ ім. МП. Драгоманова, віце-президент ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», Майстер соціальної роботи Івженко Інна. 23 вересня на базі КМЦ відбувся арт-практикум на тему: «Профілактика емоційного вигорання методами арт-терапії»- перше заняття в рамках восьмого соціального арт- проекту «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості», що реалізується у співпраці з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».

      Під час зустрічі ведуча розповіла працівникам мережі центрів соціальних служб столиці про технологію арт- терапії, коли через художню метафору (малюнок, скульптуру, колаж, ляльку, ландшафт та ін.)- зовнішнє відображення відбувається відтворення нашого внутрішнього стану. Адже специфіка робота від фахівця вимагає додаткових внутрішніх зусиль, тому спеціаліст повинен знати ефективну схему власного відновлення, в тому числі ефективним є використання екологічних методів арт-терапії.

       Під час арт-практикуму Інна Івженко зупинилася на важливих складових: когнітивному, емоційному та тілесному рівнях, яким треба приділяти увагу. Задачею спеціалістів було віднайти свій ресурс -сон, їжа, спілкування з природою- маленькі, але приємні дрібниці-власні ресурсні «лайфхаки».  

      Натхенні фахівці вже в очікуванні наступних зустрічей проекту. Висловлюємо вдячність Інні Івженко за сьогоднішнє цікаве заняття та в цілому за багаторічну підтримку проекту.