Головна > Новини > Соціальний календар: 21 вересня-Міжнародний день миру

Соціальний календар: 21 вересня-Міжнародний день миру

       25 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

     В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Презедента України № 100 від 5 лютого 2002 року. Зараз для тема Миру для нас актуальна та болюча як ніколи…

    Прагнення та мрія про мир протягом часів та у різних народів була завжди важливою. День миру і ненасильства в школах в Іспанії відзначається 30 січня, Всесвітній день мусульманської культури, миру і діалогу святкують 15 березня, Національний день миру в Анголі проходить 4 квітня. Папа римський Павло VI 8 грудня 1967 проголосив Всесвітній день миру, який відзначають 1 січня. У Парагваї День миру відзначається 12 червня і пов’язаний з датою підписання перемир’я в Чакской війні. У Нікарагуа День миру, свободи, єдності і національного примирення відзначається 27 червня. У Північному Кіпрі День миру і свободи проходить 20 липня. Церемонія меморіалу миру в Хіросімі, Японія, проводиться 6 серпня. В Республіці Білорусь Національний день миру святкується 19 вересня.В Аугсбурзі, Федеративна Республіка Німеччина, День миру проходить 8 серпня. День миру і злагоди в Мозамбік проводиться 4 жовтня, а День миру в Кот-д’Івуарі – 15 листопада. Більше про це  на:   https://nordbess-news.cv.ua/mizhnarodnyj-den-myru.      

Мир вам, вашій країні і вашому будинку, і нехай кожен день буде присвячений тільки йому!