Головна > Новини > Спортивна рибна ловля для учасників бойових дій та їхніх родин: «Суперсила українського духу», «Майстер-шеф», зустріч друзів та інші цьогорічні цікавинки Фестивалю

Спортивна рибна ловля для учасників бойових дій та їхніх родин: «Суперсила українського духу», «Майстер-шеф», зустріч друзів та інші цьогорічні цікавинки Фестивалю

   «Ми хочемо наловити багато риби і перемогти!»- і захватом реагує на першу зловлену рибу, що стала найпершою рибою фестивалю семирічний Олексій з Дарниці. «А ще ми приходимо сюди отримати ресурс» -додає з посмішкою його батько Юрій Зайченко.

    24 вересня 2022 року у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені» відбулися сімейні змагання зі спортивної рибної ловлі для учасників бойових дій та їхніх родин. Організатором заходу як і зазвичай виступив Київський міський центр соціальних служб за сприяння Департаменту соціальної політики КМДА, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

    Соціально-адаптаційний захід проводився за підтримки міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Організація змістовного дозвілля є однією зі складових частин комплексної підтримки сімей учасників бойових дій. За потребою, всі бажаючі могли на місці отримати консультації фахівців соціальних служб столиці.

    «З 2015 року, традиційним стало проводити змагання зі спортивної риболовлі для сімей учасників бойових дій. Дякуючи воїнам за те, що ми маємо можливість жити й працювати, хочемо віддячити їхнім сім’ям, запросивши їх разом змістовно провести час та нагадати, що Соціальні служби поруч!» – зауважує психолог, координатор заходу від Київського міського центру соціальних служб Тетяна Устінова.

   Захід відвідав начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра та  висловив свою підтримку учасникам фестивалю.

     Вдячні нашим партнерам-нашим друзям, які підтримали нас у проведенні заходу, та допомогли  забезпечити дозвілля, смачний обід, подарунки учасникам. Серед них Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області, Київський міський центр «Родинний дім», Центр сімейної риболовлі «Білі камені», БО «Гастрономічна армія Києва»,  ТМ «Сamera.catering», БО «Надія і житло для дітей», ТОВ «Veterano Pizza», ТМ «PATRIOT», ГО «Справжній Київ».

    У кожного на рибалці були свої справи. Хтось зосередився на риболовлі та уважно вислуховував поради від інструкторів, серед яких був Олександр Костогризов, призер чемпіонату України з зимової риболовлі. Діти активно підключились до настільних ігор та проходження патріотичного квесту «Суперсила українського духу». За результатами квесту цією «суперсилою» стали їх знання з історії та географії України, любов до країни, швидкість та винахідливість.

     Жінки отримали приємний сюрприз- продуктові набори та 2 майстер-класи  від фіналіста 4 сезону шоу «Майстер-шеф» Віктора Перехреста. Він готував різотто з овочами, ділився власними смачними лайфхаками, а досвідчений лікар Отто Стойко- апологет здорового харчування давав поради як зробити їжу ще й корисною. Лариса з Подолу, мати 3-х дітей, яка відвідала майстер-клас, ділиться враженнями, скуштувавши різотто: «Я у захваті. Воно «божественне». Дякуємо за цей майстер-клас та за фестиваль в цілому. Ми з задоволенням приїжджаємо сюди вже 4- ий раз». 

   Більшість сімей просто насолоджувалася вільним спілкуванням на природі.  Валерія Марценюк з Подолу: «Ми тут вперше: я, мій син та мій батько, а чоловік, на жаль, не зміг долучитись. Нам дуже подобається». В той час, коли дідусь ловив рибу, маленький Сашко захопливо грався з наживкою-черв’яками, шуткував, придумав їм імена та не хотів «віддавати рибі».

    Наприкінці зустрічі усі смакували обідом, ділилися враженнями та чекали нагородження переможців змагань. Призи цьогоріч були напрочуд гарними: плити, сучасний посуд, рюкзаки, креативні термоси, інтелектуальні ігри, сертифікати на риболовлю та піццу. Кожна родина отримала каву та диплом учасника. Окремо була відзначені найбільша та найменша риба змагань, 2 перші риби (бо цьогоріч вилов йшов на 2 озерах)  (отже, семирічний Олексій таки отримав «свою» перемогу). А перемогу здобула родина Цибровського  Ігоря з Печерська. І хоча погода була не дуже сприятлива для риболовлі, але загальний вилов учасників фестивалю склав 69 риб з загальною вагою 2 952 гр.     Вітаємо переможців! Вдячні нашим друзям-волонтерам за підтримку та нашим воїнам за можливість проводити такі зустрічі!