Головна > Новини > Триває реєстрація у фестивалі творчості «Повіримо у себе»

Триває реєстрація у фестивалі творчості «Повіримо у себе»

     Шановні друзі! Триває реєстрація 31-го Фестивалю творчості «Повіримо у себе!». Для учасників підготовлені оновлені умови участі: наш фестиваль розширив вікові рамки учасників, з’явилися нові номінації та можливості, ми перейшли виключно в онлайн-формат. 

     Отже, стати учасником може будь-яка особа з інвалідністю, яка постійно проживає у м. Києві, або до 24.02.22 проживала та на момент проведення фестивалю евакуювалась. Цьогоріч захід проходитиме в онлайн форматі,  що дає можливість доєднатись тим, хто проживає як в Україні, так і поза її межами.  Більше про умови фестивалю читайте в оновленому Положенні: https://drive.google.com/drive/folders/1rW4cWXVLS-89e446DHZiyU5ywqRoi2E8

     Фестиваль відбувається у 4-х творчих напрямках: «Сценічні жанри», «Прикладне мистецтво», «Сучасні технології», «Літературна творчість» та у 5-ти вікових категоріях: «Діти» (до 10 років), «Підлітки» (11 – 14 років), «Юнацтво» (15 – 20 років), «Молодь» (21 – 35 років),  «Дорослі» (від 36 років).

    Один учасник має право заявити один номер/одну творчу роботу у кожну з номінацій Фестивалю – «Вокально-хорова», «Хореографія», «Інструментальна», «Виконавче мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Нерукотворне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво», «Модерація», «Комп’ютерна графіка та дизайн», та «Авторська поезія та проза». Максимально можлива кількість творчих продуктів від одного учасника – 11 робіт (кожна – в окремій номінації). 

   Он-лайн заявки приймаються до 01 листопада 2022 року на: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoz9Kqqem2i4Uq3iOndzaddRkKZnnavndxua5neJ0mSd4mqA/viewform

     Ми внесли зміни у фестиваль, але багато речей лишилося незмінним, зокрема, організаційний комітет та коло друзів, які  роками підтримують фестиваль. За традицією організаторами фестивалю є Київський міський та районні центри соціальних служб, заклади комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю.  Фестиваль проходить за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). 

     Окрім цього незмінною є місія Фестивалю: сприяння творчій реалізації учасників фестивалю в інклюзивному суспільстві. Ми проводимо фестивальні заходи з метою підтримки та розвитку творчих здібностей учасників фестивалю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню.

    Запрошуємо бажаючих долучиться до участі у фестивалі! Є питання? Телефонуй! 096-319-19-49.   Більш детальна  інформація на сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/festivalpovervsebiya/.  Також ми є в Інстаграм, читай про нас, підписуйся та долучайся до активностей. Приєднуйся до нас за посиланням: https://instagram.com/festival_social_kyiv?utm_medium=copy_link

   Увага! Друзі фестивалю! Збираємо на призи та подарунки переможцям. Підтримайте талановитих учасників!

Ціль: 100 000.00 ₴

Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/35rD6zQLzP

Номер картки Банки:5375 4112 0156 1656

    До зустрічі на сторінках!