Головна > Новини > У постійному русі розвитку!

У постійному русі розвитку!

      З 11 по 16 вересня в Україні як і у понад 50  країнах світу за міжнародною ініціативою впровадженою з 1999 року ЮНЕСКО тривав Тиждень освіти дорослих. Адже як відома вчитися ніколи не пізно, а навпаки робити це  потрібно та корисно впродовж всього життя.

      Апологетом постійного навчання та розвитку, самовдосконалення як професійного, так і духовного для українців став видатний філософ Григорій Саввич Сковорода, 300- річчя з дня народження якого ми будемо відзначати незабаром.  Його гострий розум та слово, духовність та глибина, гуманізм, безкорисність та прагнення постійного самовдосконалення близькі працівникам соціальної сфери столиці. Ми неодноразово будемо звертатися до його доробку, шануючи та згадуючи цю видатну для нашого народу постать.  

    «Якщо хочемо виміряти небо, землю і моря, повинні, по-перше виміряти себе» -писав Григорій Сковорода. Скрізь роки і попри роки відгукується.  Тим більше у сфері соціальної роботи, коли фахівець  як людина всією своєю сутністю вже інструмент впливу на іншу людину.

     19 вересня на базі КМЦ розпочався базовий курс з підвищення професійної компетентності спеціалістів по роботі з сім’ями у складних життєвих обставинах, зокрема, для фахівців із соціальної роботи мережі районних Центрів соціальних служб столиці. За допомогою досвідчених колег фахівці, які тільки розпочали свій професійний шлях у мережі, отримали унікальну можливість глибше занурились в особливості здійснення соціальної роботи, «виміряти себе».        Отже,  чекамо на нові професійні відкриття наших колег! Знаходимось у русі розвитку та підтримуємо його!