Головна > Новини > Як за 3 години навчитись самозахисту?

Як за 3 години навчитись самозахисту?

    Кожна жінка має право на самозахист. Наразі жінки часто зустрічаються з порушенням своїх кордонів, у військовий час ця проблема стала ще актуальнішою. В цей час ми не завжди маємо доступ до підтримки інших (правоохоронні органи, чи близькі) та вимушені самостійно турбуватись про свою безпеку.

    Нещодавно працівники Київського міського центру соціальних служб відвідали тренінг з самозахисту з елементами Wen do. Емоцій, хвилювань та очікувань на початку зустрічі було вдосталь. Проте справжній професіонал своєї справи, чуйна та уважна тренерка, Майстер соціальної роботи Ніна Гаєвська впевнено та послідовно озброїла фахівців простими фізичними прийомами самозахисту, допомогла дізнатись як з допомогою голосу та спеціальних технік знизити ризик насилля проти себе, сприяла розкриттю та відчуттю власної сили як на фізичному рівні, так і в першу чергу на ментальному.

   Нагадуємо, що тренінг побудований на основі методики Wen Do-це комплекс розроблений жінками для жінок, який пройшов перевірку часом та вдосконалювався десятиліттями, а народження цього методу відбулося у Канаді в 70х роках ХХ століття. Він є фізично доступним, не потребує специфічної підготовки, а програма адаптується під дуже різні категорії, навчатись Wen Do можуть: жінки з інвалідністю, маленькі дівчата від семи років і дуже дорослі жінки (верхнього кордону не існує)

     Результатом тренінгу для спеціалістів Центру стало опанування інструментами, що допоможуть швидше зреагувати у ситуації небезпеки, а відповідно збільшення впевненості та підвищення стресостійкості фахівців. Радимо жінкам та дівчатам відвідати такі заняття, адже ми самі можемо і повинні зробити прості кроки назустріч власній безпеці.     Більше про особливості Wen Do на сайті: https://www.gaevska.net/wen-do.