Головна > Новини > У Києві пройшов третій патріотичний велопробіг

У Києві пройшов третій патріотичний велопробіг

    «Наша сила у єднанні українців та підтримці один одного» – зазначив Микола Петров, батько 5- ти дітей,  якій разом з сім’єю долучився до участі у третьому  благодійному патріотичному велопробізі, що вихідними відбувся у столиці.  Юрій з Херсонщини, що з родиною переїхав до Києва, додає: «Ми прийшли підтримати ЗСУ та зібрати кошти для тактичної медицини, бо їм дуже потрібна наша підтримка».

    Ініціатором велопробігу до Днz захисників та захисниць України зазвичай виступає наш партнер ГО «Центр гуманітарних місій», проте цьогоріч вони у повному складі зараз боронять Україну. Київський міський центр соціальних служб разом з ГО “Велодень-Київ” підтримали добру традицію і долучились до організації заходу.

    Два роки поспіль велопробіг відбувався на Покрову. Раніше саме цей день був джерелом сили, якою ми підживлювалися зі славних традицій: Покрова як заступництво вищих сил, козацька звитяга, самовідданість вояків УПА. Однак тепер, ми глибоко усвідомили – наша держава житиме тільки тоді, коли її буде кому захищати. Зокрема, цьогорічний унікальний велопробіг має цілком конкретну мету – зібрати 100 аптечок тактичної медицини через  волонтерсько-рятувальну організацію «Motohelp».

    На старті велопробігу до учасників з напутнім словом та молитвою звернувся військовий медичний капелан Євген: «Дякую кожному, хто зібрався тут звершити велику справу. Кажуть на одного воїна потрібно п’ять, хто його підтримує. На нашому боці правда, а де правда, там Бог».

    Більш ніж 100 учасників (а до акції міг доєднатись кожен, хто пройшов реєстрацію) на велосипедах  з прапорами та національною символікою здолали 10 км. маршруту мальовничим центром Києва.

     Приємним фіналом велопробігу стало отримання тими, хто проїхав дистанцію, символічної медалі фінішера та пікнік.

     Вдячні за підтримку усім, хто долучився до організації та проведення велопробігу, зокрема, Волонтерсько-рятувальній організації «Motohelp», Департаменту патрульної поліції м. Києва, Департаменту муніципальної безпеки КМДА, Компанії  «Легенда Art», Компанії «Veliki.UA», виданню «ForceNews», радіо «Армія FM», ГО “Велодень-Київ” та Анні Даниленко, велоспільноті “ЕПОХА” та велоспільноті “ТRОЯ”, компанії «Гарний Sound».