Головна > Новини > На соціальному фронті

На соціальному фронті

     З нагоди Дня працівника соціальної сфери України відбулося вручення Почесних грамот та Подяк Київського міського голови, Департаменту соціальної політики КМДА, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА працівникам мережі Центрів соціальних служб столиці. За двадцятирічною традицією за майстерність та професіоналізм 14 працівників мережі отримали Почесне звання «Майстер соціальної роботи». Окрім того були відзначені ті, хто отримав відзнаку «15 років майстерності». 3- е колег, які досягли рівня експертності на такому часто не видимому напрямі роботи, як організація діяльності власних колективів отримали «новітнє» Почесне звання «Експерт з адміністрування соціальних послуг».

     За популяризацію, розвиток ідей мережі, представлення наших цінностей серед територіальної громади столиці новою особливою відзнакою  «Амбасадор мережі центрів соціальних служб» були відзначені Базиленко Анастасія, начальник управління освітньої діяльності Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», к.психол.н., доцент та Березіна Валентина, начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання Служби у справах дітей КМДА.

   Разом з тим  за багаторічну співпрацю у сфері молодіжної політики, соціальну роботу з молоддю кризових категорій під час війни в Україні, проведення заходів для учасників АТО/ООС та з нагоди 30-річча  колектив Київського міського центру соціальних служб отримав Подяку Міністерства молоді та спорту України.

    Із 24 лютого всі ми – і як професіонали, і як українці – стикнулись із викликами, які навіть і не могли собі уявити. Кожен зайняв місце на своєму фронті, кожен свідомий громадянин, кожен, хто ідентифікував себе українцем, шукав свою «суперсилу». І багато хто в результаті власних пошуків зрозумів – його суперсила – бути на своєму місці у потрібний момент і суперякісно робити саме свою справу. Цьогоріч окрім традиційних Подяк КМЦ, 39 працівників мережі отримали Почесне звання «Лідери соціального фронту» у номінаціях «Практична соціальна робота», «Забезпечення соціальної роботи», «Психологічна підтримка».

   Вже майже 9 місяців ми вітаємось по-іншому – побажанням «Мирного дня!» І справді, мир – це те, чого абсолютно свідомо, щиро, від усього серця прагне один одному кожен українець на зараз. І ми знаємо, що мир настане із Перемогою. І віримо кожного дня, що наша Перемога буде якнайскоріше. Серед працівників мережі центрів соціальних служб є ті, хто боронять нашу країну. Висловлюємо їм слова вдячності та пишаємось ними: Марченко Руслан (посмертно), Нікітюк Ігор, Дорошенко Андрій, Гоцуляк Олександр,  Хижняк Таміла.

   «Суперсила» є і у кожного з нас. Насправді все просто – ми на своєму місці. Наша суперсила – бути соціальними працівниками. І ми тримаємо свій соціальний фронт.