Цей День – прекрасна можливість для тих, хто курить, дізнатися – чому і наскільки просто залишити це. Куріння вбиває половину тих, хто його вживає (https://cutt.ly/yMaylMm).
“Ми, як фахівці соціальних служб маємо стимулювати наших клієнтів до здорового способу життя та кращих практик безпечної поведінки»- звертає увагу на це і директорка Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова.
З 11 липня 2022 року заборонено курити у визначених (https://cutt.ly/FMaotf1) громадських місцях усі тютюнові вироби включно з пристроями для нагрівання тютюну, які до цього жодним чином не регулювалися законом.
Під час війни, коли навкруги і так повно ризиків, особливо важливо дбати про здоров’я – як своє, так і одне одного. Тому ми звертаємо вашу увагу:” Не куріть і ретельно дотримуйтеся антитютюнового Закону”.
Багато наших клієнтів з сімей СЖО не курять сигарети, але використовують сучасні пристрої для куріння.
Важливо знати!!!
- Перехід від куріння тютюнових виробів до вживання електронних пристроїв не зменшує ризики ускладнень від куріння, паріння та смертності від COVID-19.
- Курці, у т.ч. кальянів, мають вищий ризик інфікуватися #COVID19 та туберкульоз.
Про це свідчать дослідження, опубліковані World Health Organization (WHO), зокрема https://cutt.ly/8v7s1yP
⠀ Все ще шукаєте причини кинути курити? Ось вам понад 100 від Всесвітньої організації охорони здоров’я https://cutt.ly/wbeDG0S
Деякі з них:
- У курців вищий ризик важкого перебігу і смерті при інфікуванні COVID-19.
- Тютюн викликає понад 20 видів раку. http://stopsmoking.org.ua/whyto/vpliv-kurinnya-na-organizm/
- Куріння – досить дороге задоволення. Ці кошти можна витратити на більш важливі речі.
- Куріння шкодить здоров’ю вашої родини та друзів. 14 тисяч українців помирає щорічно від хвороб, пов’язаних з впливом пасивного куріння.
- Тютюн негативно впливає на вашу зовнішність.
⠀Кинути курити може кожен. І це кардинально змінить твоє життя!
Більш про питання шкідливість тютюну та права на бездимне середовище дивіться на сторінці Центру Громадського Представництва “Життя” :
On Instagram https://instagram.com/advocacy_center_life?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Сайт (допомога у припиненні куріння) http://stopsmoking.org.ua/.



