Головна > Новини > Живописні «мрії» учасників фестивалю «Повіримо у себе»

Живописні «мрії» учасників фестивалю «Повіримо у себе»

       Протягом останнього тижня  в рамках фестивалю творчості «Повіримо у себе» відбулася ціла низка яскравих майтер-класів. Організаторами зустрічей виступив Київський міський центр соціальних служб у партнерстві з Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів за підтримки Представництва корпорації ХелсРайт Інтернешнл в Україні “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні.

     Майстер-класи з живопису для учасників фестивалю проходили на базі районних Центрів соціальних служб, Центрів комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю, Будинку дитячої творчості Шевченківського району. Кожен мав свою родзинку і навіть попри різні обставини діти творили.  Бувало, що домальовували свої роботи  під світлом смартфонів, а викладачі і батьки  підсвічувати «творіння» дітей. Дорослі наче передавали через телефони дітям світло своєї душі та зворушливо ставали їх «Янголами-охоронцями». Як і в повсякденному житті, дорослі допомали перебороти умови, закінчити малюнок і повірити у свої сили.

   Щиро вдячні викладачам, які щедро ділилися  своїми секретами майстерності та створювали неймовірну атмосферу, серед них викладачі Дитячої школи мистецтв  №р 6 ім. Г.Жуковського  Чмихаленко Юлія Олександрівна та Войнова Євгенія Миколаївна, викладачі Київської дитячої художньої школи №5 та №1 Грицай Тетяна Андріївна, Шкляренко Віталій Андрійович, а також  Бринюк Іван Семенович та Черненко Анастасія Валеріївна, а також Київської дитячої художньої школи №3 Заславська Тетяна Веніамінівна, Яцковська Ірина Володимирівна, Васильєва Єва Ігорівна.

   2 майстер-класи провела член Національної Спілки художників України, Дійсний член Европейської Гільдії митців, що працюють у техніці пастелі, Член Української Асоціації Жіночих Досліджень в Мистецтві, лауреат та переможець багатьох виставок і конкурсів, давній друг та волонтер фестивалю Катерина П’ятакова. Катерина вчила не боятися працювати з фарбами, підбирати кольори, словом – Творити!!!

   За сприяння Муніципальної галереї мистецтв Деснянського району м. Києва   незабутній майстер-клас для вихованців Дніпровського та Деснянського районів провела викладач Людмила Миколаївна Рибалка.

    Лариса Вансович –  керівник дитячої художньої студії  “7 кольорів”, викладач альтернативної арт школи “Бурса живопису” на базі Відділення денного перебування з елементами соціально-трудової реабілітації “Трамплін” для мешканців Голосієва провела яскравий  майстер-клас з використанням елементів петриківського розпису. Хлопці та дівчата отримали чудові емоції, гарний настрій, познайомились з новим напрямком художньої творчості.

    За підсумками 7 зустрічей на полотнах учасників фестивалю з’явилося  різнобарв’я нових образів: «Птахи надії», «Ангели-Охоронці», «Горобина», «Соняхи» та ін. Своєю творчістю  маленькі та дорослі «творці» наче промовляють: «Попри все ми віримо в перемогу, мир і наше щасливе майбутнє. Ми живемо сьогодні, мріємо, творимо і радіємо зараз!»

     Учасники усіх майстер-класів мали змогу  забрати роботи з собою, або надати зроблені роботи на благодійність в підтримку проведення Фестивалю.

      Висловлюємо величезну вдячність за підтримку Представництва корпорації ХелсРайт Інтернешнл в Україні “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні! Щиро дякуємо за професіоналізм та майстерність митцям Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів  та Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району м. Києва!      Попереду фестиваль! Попереду найцікавіше!