Головна > Новини > Навчання для спеціалістів територіальних центрів м. Києва з фізичного супроводу осіб з порушенням зору

Навчання для спеціалістів територіальних центрів м. Києва з фізичного супроводу осіб з порушенням зору

    Нещодавно Київський міський центр соціальних служб організував навчання для  двух груп спеціалістів територіальних центрів м. Києва з фізичного супроводу осіб з порушенням зору. Нагадуємо за рішенням Київради в м. Києві започатковується соціальна послуга «фізичний супровід осіб з порушенням зору». Розпочинаючи навчання, до присутніх звернулася заступник директора Київського міського центру соціальних служб, Майстер соціальної роботи: Олена Савченко: «Ми проводимо навчання для того, щоб розказати як поводити себе, як допомогти людині, яка має проблеми з зором, це допоможе більш якісно виконувати професійні обов’язки та працювати в тандемі з людиною якій ви допомагаєте».

    Навчання проводив  Євгеній Свєт-консультант з питань безбар’єрності з командою активних киян, які мають порушення зору, та студентів тифлопедагогіки.   Під час заходу відбувалося відпрацювати як теоретичних аспектів допомоги, так і практичних моментів.  В середині місяця відбудеться навчання для  третьої групи.