Головна > Новини > Кожен на своєму фронті

Кожен на своєму фронті

Команда мережі Центрів соціальних служб м. Києва низько вклоняється своїм колегам, які були або зараз захищають нашу країну у ЗСУ.  Ми вдячні їм за можливість бути поруч зі своїми рідними та працювати і впевнені, якщо у ЗСУ такі  чудові люди, то перемога буде тільки за нами!

 Чуйні, впевнені, гідні, надійні. Серед них ті, хто в минулому були нашими колегами, членами партнерських громадських організацій та залишилися нашими друзями:

 Юрій Кочевенко, соціальний працівник за освітою,  спеціаліст багаторічний волонтер та вірний партнер Київського міського центру соціальних служб, наразі офіцер ЗСУ, приклад стійкості та незламності.

 Бовсуновський Олександр працював головним спеціалістом за напрямом профілактики у Київському міському центрі соціальних служб у 90 ті 2000 ні роки, далі на базі Клубів за місцем проживання Дніпровського району, наразі у ЗСУ боронить нашу неньку Україну.

Сапiга Дмитро, волонтер та спеціаліст Київського міського центру соціальних служб, який багато сил віддав організації дитячого оздоровлення за Скаутською методикою. Він мужній, стійкий, «людина-скеля», людина поруч з якої спокійно та впевнено.

  Ми горді, що у лавах ЗСУ є ті, хто і зараз продовжує працювати у мережі центрів соціальних служб столиці:

Анатолій  Чунарьов  протягом багатьох років працював директором Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району.  Більше десяти років активно працює в сфері надання соціальних послуг населенню, з відповідальністю ставиться до поставлених задач.  Анатолій люблячий батько двох чудових дітей, без вагань з лютого пішов у в територіальну оборону, надалі до лав ЗСУ. Під час служби був серйозно поранений, пережив декілька медичних oперацій, станом на сьогодення продовжує лікування і чекає на реабілітацію. Співробітники, знайомі і друзі відгукуються про Анатолія, як про добру, щиру, люблячу людину.

Нікітюк Ігор  – юрисконсульт Дарницького районного у місті Києві центру соціальних служб. Вже десять років поспіль професійність і відданість роботі Ігоря Нікітюка, оцінена повагою колег та вдячністю клієнтів Центру. Для співробітників Ігор є не лише колегою, а давно став справжнім другом, готовим завжди прийти на допомогу. З 24 лютого 2022 року Ігор Нікітюк у складі Збройних сил України боронить рідну землю, захищає свою батьківщину і сім’ю. Лише нещодавно Ігор став батьком, і тому бореться за щасливе майбутнє свого сина під мирним блакитним покровом. 

Дорошенко Андрій з 1 червня 2015 року по 27 липня 2017 року проходив військову службу у ЗСУ по мобілізації, був нагороджений відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції» у лютому 2016 року. Призваний на військову службу за мобілізацією 25 березня 2022 року. У Деснянському районному в місті Києві центрі соціальних служб працює з 2012 року на посаді психолога Служби соціального патронату дітей і молодих людей, які перебувають у конфлікті з законом.

Марченко Руслан з 2013 по 2016 рік працював у Деснянському районному в місті Києві центрі соціальних служб на посаді фахівця із соціальної роботи. З червня 2015 проходив військову службу за мобілізацією. Старший солдат Руслан Марченко загинув під час мінометного обстрілу позицій українських військ в промзоні Авдіївки в березні 2016 року. Лубенська міська рада назвала одну з вулиць села Михнівці Лубенського району іменем старшого солдата Руслана Марченко, який загину в зоні проведення антитерористичної операції. За це рішення проголосували 29 депутатів.

Гоцуляк Олександр з 2013 року працює у Деснянському районному в місті Києві центрі соціальних служб на посаді фахівця із соціальної роботи. з 26 лютого 2022 року був призваний  до ДФТГ (добровільна форма територіальної оборони). Приймає активну участь у здійсненні гуманітарної місії до нещодавно звільнених областей України, наразі активний волонтер.

Хижняк Таміла з 23 квітня 2018 року по 23 квітня 2021 року проходила військову службу за контрактом у ЗСУ. Нагороджена грамотою Командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків. З січня 2022 року працює у Деснянському районному в місті Києві центрі соціальних служб на посаді фахівця із соціальної роботи.

Колеги! Ми пишаемось вами!  Хай Бог вас береже!!! Слава Українi!  Ми- на зв’язку!!!