Головна > Новини > АНОНС: «Св. Миколай» для дітей мережі Центрів соціальних служб столиці

АНОНС: «Св. Миколай» для дітей мережі Центрів соціальних служб столиці

  17 грудня, напередодні «Миколая» о 12.00 у залі семінарії Золотоверхого Михайлівського монастиря відбудеться святковий захід для дітей мережі Центрів соціальних служб м. Києва

    Організатор заходу Київський міський центр соціальних служб за підтримки  Православної церкви України та ГО «Eleos-Ukraine».

     У заході візьмуть участь діти отримувачів послуг мережі центрів соціальних служб м. Києва, серед яких внутрішноьпереміщені особи, діти з сімей учасників АТО/ООС/ЗСУ, діти з інвалідністю, з багатодітних сімей, з сімей, де є домашнє насильство, вихованці дитячих будинків сімейного типу та ін.

    Діти поринуть у цікаву інтерактивну ігрову програму від сучасної ігромайстрині Наталії Мієдінової та отримають солодкі подарунки.  Створювати теплу атмосферу, даруючи свої посмішки та настрій, допоможуть помічники св. Миколая- волонтери мережі Центрів соціальних служб м. Києва, лідери громадських скаутських організацій.

      Організація проведення змістовного сімейного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та членів їхніх родин. Адаптаційні заходи, як частина реабілітаційного процесу, допомагають родинам пережити травмуючи події, подолати кризи в сімейних стосунках, відновити повноцінне спілкування. 

Звертаємо увагу, що на захід вже запрошені отримувачі послуг мережі центрів соціальних служб з числа представників вразливих категорій наслення. Стати клієном можна звернувшись до районного центру (контакти у публікації). 

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити захід!

Детальніше: 063-349-55-69; 097-528-96-09

 Також ми висловлюємо безмежну вдячність за підтримку  Православна Церква України та Eleos-Ukraine !