Головна > Новини > “Rizdvyani chudesa”

“Rizdvyani chudesa”

 Асоціація Наставництва для дітей та молоді підводить підсумки четвертого року своєї діяльності та в партнерстві з Київським міським центром соціальних служб організовує офіційний захід «Rizdvyani chudesa» в рамках програми Корпоративне Наставництво, який відбудеться 19 грудня 2022 р. о 13.00-16.00 в готелі Хаятт за адресою: місто Київ, вулиця Алли Тарасової, 5.

    В організації події беруть участь підлітки – вихованці та випускники інтернатних закладів. Запрошені гостями заходу є партнери Асоціації Наставництва – українські та міжнародні бізнес компанії, представники державних установ, волонтери, корпоративні та індивідуальні наставники.

    В святковій атмосфері добра та позитиву відбудеться відзначення важливих миттєвостей року, що минає, досягнень і значущих змін в житті дітей та молоді вразливої категорії за підтримки наставників. Заплановано проведення вікторини, благодійного аукціону, а також майстер класу на встановлення органічного взаємодобору дитина-наставник.

    Асоціація Наставництва була заснована у 2018 році провідними некомерційними організаціями України та США. Проєкти та програми Асоціації Наставництва – це практичний досвід в поєднанні з авторськими технологіями, завдяки яким сотні дітей і підлітків змогли розкрити свій потенціал, зміцнити життєві навики та повірити в себе.