Головна > Новини > Створюємо свято разом!

Створюємо свято разом!

“Попри все у нас є свято. Вдячні за нього воїнам ЗСУ, вдячні вашим батькам, які захищають та боронять нашу країну та дозволяють нам зустріти свято” – звернувся Метрополит Епіфаній до дітей, які завітали 19 грудня, на «Миколая» у зал семінарії Золотоверхого Михайлівського монастиря. Святковий захід відбувся за участі дітей отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб м. Києва, серед яких внутрішноьпереміщені особи, діти з сімей загиблих Героїв, учасників АТО/ООС/ЗСУ, діти з інвалідністю, з багатодітних сімей, діти з числа сиріт, з сімей, де є домашнє насильство, вихованці дитячих будинків сімейного типу та ін.
Окрім цього як зазначає Вікторія Сотнікова з підрозділу цивільно- військового співробітництва 24 бригади ТРО: “Ми привели діток та дружин наших полеглих Героїв, щоб вони знали , що держава та церква піклується про них. Це добрий, легкий та радісний захід”.
Атмосфера свята та радості, посмішки дітей, які отримали подарунки та взяли участь у святковій програмі за участі виконавців мистецької території “А”- ось найкращий подарунок для дорослих цього дня.
Організація проведення змістовного сімейного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та членів їхніх родин.
Висловлюємо вдячність ПЦУ та ГО “Елеос-Україна” за їх добрі справи та підтримку!