Головна > Новини > “Я знаю, що ти зможеш!”

“Я знаю, що ти зможеш!”

Саме такими словами підтримували один одного учасники заходу “Rizdvyani chudesa”, що відбувся 19 грудня в готелі Хаятт. Зустріч проходила за ініціативи Асоціація Наставництва для дітей та молоді, яка підводить підсумки четвертого року своєї діяльності в рамках програми Корпоративне Наставництво за підтримки Київського міського центру соціальних служб.
Захід проходив у дружній, майже сімейній атмосфері, а в організації події взяли участь підлітки – вихованці та випускники інтернатних закладів. Гостями заходу стали партнери Асоціації Наставництва – українські та міжнародні бізнес компанії, представники державних установ, волонтери, корпоративні та індивідуальні наставники.
Діти, які увійшли у програму з наставництва, щиро та відверто згадували миттєвості життя та свої здобутки при підтримці наставників- нові знайомства, нові враження, знання та отримані навички.
Результат роботи команди наставників- змінені долі підлітків, їх впевненість у собі, можливість самореалізуватись та повірити у себе!
“Наставник чогось навчить вас, але й ви чогось навчите наставника”-впевнені підлітки. Попри війну, попри негаразди, подарувавши світ підтримки дитині, ти принесеш світло і у своє життя.
З вдячністю за роботу, професіоналізм та добре серце Юлія Нагацька , Марія Коваленко.
Нагадуємо, Київський міський центр соціальних служб здійснює пошук та навчання кандидатів у наставники- тих, хто готовий стати надійним другом дитині, яка позбавлена батьківського піклування та перебуває у інтернатних закладах. Звертайтеся!