Головна > Новини > 31- ий фестиваль творчості підводить підсумки!

31- ий фестиваль творчості підводить підсумки!

19 грудня відбулося підведення підсумків 31- го ювілейного Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе». Захід проходив у приміщенні ТРЦ Skymall «Кінопарк».
Організатор фестивалю творчості Київський міський центр соціальних служб за підтримки Департаменту соціальної політики КМДА , Департаменту культури КМДА , Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів , Київського Палацу дітей та юнацтва, КМЦ Родинний Дім, київського офісу ГО “Німецько- український форум”, БО Надія і житло для дітей за сприяння Служба у справах дітей та сім’ї КМДА.
Відкриваючи церемонію нагородження директорка Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова привітала усіх зі святами та порадила на майбутє учасникам придивитися до себе, спробувати свої творчі таланти і в інших номінаціях, адже “Ми живемо тут і зараз”.
У фестивалі взяла участь 581 обдарована людина з інвалідністю, яка проживає або до 24 лютого 2022 року проживала у м. Києві. Учасники демонстрували свої таланти та можливості у 11 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями: «Прикладне мистецтво», «Літературна творчість», «Сучасні технології», «Сценічні жанри» (нагородження за останнім напрямом буде 29 грудня).
Серед нововведень Фестивалю можливість розширення вікової категорії учасників. Цьогорічні роботи учасників пронизані патріотизмом та яскравим пошуком національної ідентичності.
31- ий Фестиваль вперше проходив виключно в онлайн форматі, проте нагородження 81 переможця відбулося в теплій дружній атмосфері за участі соціальних працівників, членів сімей учасників, волонтерів. Наприкінці зустрічі відбувся сімейний кіноперегляд фільму «Пригоди св. Миколая». Перед переглядом святкового кіно на великому екрані переможці подивилися ролик з робіт-переможців фестивалю, які усі охочі можуть побачити на ютюб каналі https://youtube.com/@user-yy7ty2fr5n
Окрім цього під час нагородження тривала виставка творчих робіт учасників номінації «Прикладне мистецтво», які стали результатом 7 майстер-класів від професійних митців, що проходили в рамках Фестивалю. Відвідувачі ТРЦ з цікавістю долучились до перегляду робіт, жваво фотографували їх та долучились до церемонії нагородження переможців.
Фестиваль – є яскравим інструментом для створення нових форм, внесення позитивних змін у суспільну свідомість. Більше про 31- й фестиваль: Фестиваль творчості “Повіримо у себе”, https://instagram.com/festival_social_kyiv.
Спонсорами та добрими друзями фестивалю стали- Ігромаг – Світ Настільних Ігор , ВГО ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок , ТРЦ «SkyMall» та Йорг Дрешер.
Висловлюємо щиру вдячність за підтримку творчості учасників фестивалю!