Головна > Без рубрики > «Шукаємо свої крила»!

«Шукаємо свої крила»!

     Саме цьому був присвячений арт-практикум на тему: «Ландшафти зцілення: методи еко-арт-терапії в роботі спеціалістів підтримуючих професій»,  що відбувся  23  грудня на  базі вільного та креативного простору Vcentri Hub: Оболонь.

    Учасниками заходу стали працівники мережі Центрів соціальних служб столиці та Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Оболонського району. Ведуча зустрічі – практичний психолог, арт-терапевт  Разумова Ганна своєю майстерністю занурила працівників мережі Центрів соціальних служб у чарівній світ арт-терапії. В поєднанні різних технологій (робота з метафоричним картками, з природніми матеріалами та ін.) фахівці із соціальної роботи  відтворювали свій внутрішній стан та шукали відповіді про те, на що саме у собі, в оточенні вони можуть спиратись, що найбільше їх підтримує саме зараз.   

    Захід проходив в рамках арт- проекту: «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості» за підтримки ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».

       Дякуємо за розвиток, натхнення та додатковий  ресурс  Інні Івженко та Анні Разумовій! Дякуємо гостинному Vcentri Hub: Оболонь!