Головна > Новини > Столиця на шляху вдосконалення роботи з профілактики, лікування та надання комплексної соціальної підтримки родинам з проблемами ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів В, С, Д

Столиця на шляху вдосконалення роботи з профілактики, лікування та надання комплексної соціальної підтримки родинам з проблемами ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів В, С, Д

      «Я вас закликаю ставити питання, докопуватися до суті-заохотила на початку зустрічі учасників координатора Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) Наталія Салабай- Я сподіваюсь нам вдасться поєднати розуміння клінічних та соціальних проблем. Роль соціальних служб  у забезпеченні рівного доступу до послуг величезна». 18 січня у Подільському районі відбулося відкриття модульного курсу навчання для надавачів соціальних послуг районних центрів соціальних служб, представників профільних державних установ та  неурядових організацій щодо роботи з родинами/особами  з проблемами соціально небезпечних захворювань (ВІЛ- інфекція, туберкульоз, вірусні гепатити В, С, Д).

     З підтримкою проекту під час зустрічі виступив заступник голови Подільської районної в м.Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич.

     Метою навчання є  поглиблення  знань, вдосконалення практичних вмінь та навичок  надавачів соціальних послуг  щодо профілактики, лікування та надання комплексної соціальної підтримки родинам з проблемами ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів В, С, Д, відповідно до державних стандартів надання соціальних послуг, з врахуванням сучасного міжнародного та вітчизняного досвіду, гендерно чутливого підходу.

      Організатори навчання: Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) в Україні,  Київський міський центр соціальних служб,  БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ Київський регіон», Київська міська клінічна лікарня №5, КНП «Фтизіатрія»,  районні центри соціальних служб, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», ГО «ВСД».

     Попереду продовження навчання на Подолі, а протягом року такі зустрічі відбудуться у всіх районах столиці.