Майстер-клас для працівників мережі ЦСССДМ м. Києва, представників партнерських організацій «Особливості роботи з підлітками з порушеннями розумового розвитку»

Доброю традицією мережі ЦСССДМ столиці є відкритість поширення та обміну досвідом у здійснення соціальної роботи. Важливим показником є те, що майстер-класи проводять не тільки нові кандидати у Майстри соціальної роботи, а й широко використовується потенціал вже існуючих майстрів, які продовжують роботу у мережі.

20 серпня 2020 року з 10.00 до 12.00 на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району (вул. Йорданська,7) відбудеться майстер-клас на тему: «Особливості роботи з підлітками з порушеннями розумового розвитку». Майстер-клас проводить Міненко Анна Вікторівна практичний психолог Оболонського ЦСПРДМФО, Майстер соціальної роботи, канд. психолог. наук.

Під час зустрічі фахівець розкриє Характерні особливості психічного та особистісного розвитку підлітків з порушеннями розумового розвитку та познайомить із власне напрацьованим алгоритмом психокорекційної роботи.

Вхід на майстер-клас вільний. Запрошуються представники ЦСССДМ м. Києва та партнерських організацій, які працюють за напрямом. Через карантин кількість учасників обмежена.

Обов’язкова реєстрація за посиланням

Дата

Сер 20 2020
Expired!

Час

10:00 - 12:00

Розташування

Оболонський ЦСПРДМФО
м. Київ, вул. Йорданська,7

Організатор

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району

Спікер