Майстер-клас: «Етичні засади фахівця із соціальної роботи як складова досягнення позитивного результату подолання складних життєвих обставин у сім’ї».

Професійні «секретики» розкриваються!

Нумо, ловити корисний контент!

Питання етики в роботі соціального працівника завжди було непростими та вкрай актуальними. Щоденно фахівець має вирішувати безліч професійних запитів: як бути толерантним та водночас наполегливим з клієнтом; як ефективно формувати професійні відносини з партнерами по соціальній роботі, захищаючи права підопічних; як шукати спільну мову між спеціалістами з різних сфер; як турбуватися про себе, щоб творити добро «без болю та сліз», стикаючись з надскладними викликами; як залишаться «Я- Людиною» та «Я- Професіоналом».

23 липня 2020 року з 10.00-13.00 на базі Оболонського РЦСССДМ, (вул. Йорданська,7) фахівець із соціальної роботи Оболонського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи, учасник загальноміського конкурсу «Кращий молодий соціальний працівник м. Києва» Степанець Віталіна Олексіївна проведе майстер-клас: «Етичні засади фахівця із соціальної роботи як складова досягнення позитивного результату подолання СЖО у сім’ї».

В ході зустрічі спеціаліст торкнеться теоретичних засад етичної поведінки фахівця із соціальної роботи, розкриє основні практичні етичні навички фахівця та практичні аспекти взаємодії фахівця із соціальної роботи та сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Зокрема, буде розглянута модель поведінки фахівця із соціальної роботи при першій зустрічі з сім’єю, кейси роботи із сім’ями СЖО щодо здобуття довіри для ефективного вирішення труднощів. Окрім цього особлива увага буде приділена мотивації та мобілізації внутрішніх ресурсів для надання допомоги родинам.

Фахівець з багаторічним стажем щиро поділиться своїми професійними «секретами» у роботі із сімєю. Нумо, ловити корисний контент!

Вхід на майстер-клас вільний. Запрошуються представники ЦСССДМ м. Києва та партнерських організацій, які працюють за напрямом. Через карантин кількість учасників обмежена. Обовязкова реєстрація за посиланням: Реєстрацію ЗАВЕРШЕНО

Дата

Лип 23 2020
Expired!

Час

10:00 - 13:00

Розташування

Оболонський РЦСС
м. Київ, вул. Йорданська,7

Організатор

Оболоньский районний центр соціальних служб
Телефон
(044)426-87-75
Email
orcssdm@ukr.net
Сайт
http://ssm-kiev-test.kyivcity.gov.ua/-/

Спікер