Майстер-клас: «Особливості надання соціальних послуг сім`ям, члени яких перебувають у конфлікті з законом».

«The Show Must Go On

Попри карантин, підвищення соціальної напруги у суспільстві, негаразди і просто погану погоду як говориться у відомій композиції «Queen»: «Шоу повинно продовжуватися!», адже є розуміння нагальної потреби постійно підтримувати високий рівень професіональної компетенції фахівців, які працюють у мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці. Соціальні працівники завжди стоять «на межі» усіх соціальних викликів суспільства, володіють широким спектром знань та умінь, допомагаючи представникам територіальної громади вирішувати цілу низку вкрай болючих та непростих соціальних питань сьогодення.

16 липня 2020 з 15.00 до17.00 на базі Святошинського РЦСССДМ (пр. Леся Курбаса, 18 г) відбудеться майстер-клас: «Особливості надання соціальних послуг сім`ям, члени яких перебувають у конфлікті з законом». Своїм багаторічний досвідом роботи за напрямом поділиться провідний фахівець із соціальної роботи, психолог ІІ-ї категорії Святошинського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи Золотарьова Віра Геннадіївна.

Під час заходу фахівець торкнеться питання нормативної документації в роботі за напрямом; познайомить із напрацьованим алгоритмом дій, наведе соціальні історії та обговорить проблемні питання, що виникають в ході роботи з особами, які мають проблеми з законом.

Вхід на майстер-клас вільний. Запрошуються представники ЦСССДМ м. Києва та партнерських організацій, які працюють за напрямом. Через карантин кількість учасників обмежена. Обовязкова реєстрація за посиланням: Форма для реєстрації

Життя не стоїть на місті! Зростаємо у майстерності! Розвиваємось! Долаємо виклики!

Дата

Лип 16 2020
Expired!

Час

15:00 - 17:00

Розташування

Святошинський РЦСС
м.Київ, пр.-т Леся Курбаса , 18Г

Організатор

Святошинський районний центр соціальних служб

Спікер