Майстер-клас: «Проблематика впровадження наставництва»

«Проблематика впровадження наставництва»

«Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини в скелях. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятись із силою доброї, відвертої людини?! Ніщо не може протистояти їй».  (Торо Г.)

     Одна із можливостей проявити доброту-стати наставником над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей. Процес впровадження наставництва в Україні триває понад 3 роки.

     Питання є непростим як для тих, хто прийняв рішення стати наставником, так і для фахівців соціальної сфери. Несправджені очікування, стереотипи, труднощі очікують на будь-якому шляху. Нові ініціативи-нові виклики. Разом з тим важливо шукати точки дотику, компроміси. В питанні впровадження наставництва цей шлях вкрай актуальний.

      24 липня 2020 року з 11.00 до 13.00 на базі Деснянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Лифаря, 8) відбудеться майстер-клас: «Проблематика впровадження наставництва». Свій досвід роботи за напрямом представить фахівець із соціальної роботи  Деснянського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи  Ярмак Тетяна.

      Вхід на майстер-клас вільний. Запрошуються представники ЦСССДМ м. Києва  та партнерських організацій, які працюють за напрямом. Через карантин кількість учасників обмежена. Обов’язкова реєстрація за посиланням: Реєстраціїя ЗАВЕРШЕНА

Дата

Лип 24 2020
Expired!

Час

11:00 - 13:00

Розташування

Деснянський РЦСС
м.Київ, вул. Лифаря, 8

Організатор

Деснянський центр соціальних служб

Спікер