«Організація оздоровлення та відпочинку як інструменту соціального втручання в складну життєву ситуацію»

Протягом багатьох років літній відпочинок та оздоровлення є важливою частиною системної комплексної роботи ЦCCCДМ м. Києва з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Напрацьований велетенський досвід щодо організації оздоровлення дітей буде представлений під час майстер-класу: «Організація оздоровлення та відпочинку як інструменту соціального втручання в складну життєву ситуацію». Захід відбудеться 17 вересня 2020 року з 15:00-17:00 на базі Святошинського РЦСССДМ (пр. Леся Курбаса 18 г). Свої напрацювання представить Деревінська Ірина Василівна, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Святошинського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи.

Під час зустрічі буде зосереджена увага на презентації досвіду організації літнього оздоровлення у Святошинському РЦСССДМ; особливостях організації різних форм літнього оздоровлення (літні табори, літні денні відпочинкові програми на базі Центру, оздоровлення за кошти спонсорів та благодійників та ін.). Звісно прозвучать соціальні історії, на прикладі яких будуть обговорені проблемні питання, які виникають в ході організації оздоровлення: пошук спонсорів, організація роботи інклюзивних груп, мотивація родин до участі у оздоровленні.

Вхід на майстер-клас вільний. Запрошуються представники ЦСССДМ м. Києва та партнерських організацій, які працюють за напрямом. Через карантин кількість учасників обмежена. Обовязкова реєстрація за посиланням: анкета для участі

Дата

Вер 17 2020
Expired!

Час

15:00 - 17:00

Розташування

Святошинський РЦСС
м.Київ, пр.-т Леся Курбаса , 18Г

Спікер