«Основи мотиваційного консультування залежних клієнтів. Новий досвід роботи»

З метою підвищення професійного рівня працівників ЦСССДМ м. Києва щодо здійснення роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, а також поширення кращого практичного досвіду щодо соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю інформуємо про проведення майстер-класу.

«Враховуючи, що ми не надаємо лікування, найважливіше завдання працівників Центрів соціальних служб-це інформування про послуги та мотивування клієнтів» – саме таке завдання і ставить перед собою під час майстер-класу Майстер соціальної роботи, психолог- консультант з залежностей, молодший науковий співробітник інституту ім. Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України Старков Денис Юрійович.
Під час заходу учасники дізнаються про механізми заперечення залежності та моделі функціонування мотивації залежних осіб, зупиняться на п’ятикроковій моделі мотиваційної роботи з залежними клієнтами. Як завжди у своїй яскравій та переконливій манері спілкування Денис Юрійович поділиться своїми знаннями та практичними напрацюваннями, зверне увагу на важливість встановлення довіри між консультантом та клієнтом, розвінчає стереотипи, вкаже на механізми виникнення та розвитку залежності, які пов’язані із забезпеченням потреб людини у повазі, любові та прийнятті, а також розгляне типові помилки консультантів, занурюючись у людську психологію.
Також Майстер буде готовий надати змістовні відповіді щодо особливостей проведення мотиваційного інтерв’ювання. Знання отримані на заході фахівці зможуть використовувати не тільки при роботі з залежними клієнтами, але й і в цілому при роботі із сім”ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Реєстрація на захід за формою.

Дата

Лют 12 2020
Expired!

Час

10:00 - 13:00

Розташування

Дніпровський РЦСС
м. Київ, бул. Перова, 56

Організатор

МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ м.КИЄВА
Телефон
+38(044)458-27-67

Спікер

  • Старков Денис Юрійович
    Старков Денис Юрійович
    Майстер соціальної роботи

    Майстер соціальної роботи, психолог- консультант з залежностей, молодший науковий співробітник інституту ім. Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України