Проведення майстер-класу у форматі “тренінгу для тренерів” з формування навичок безпечної поведінки дітей “Вчимо дитину захищатися” (з профілактики сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей)

Майстер-клас «Вчимо дитину захищатися». Вхід вільний!

Майстер-клас «Вчимо дитину захищатися», що відбудеться 16 березня з 14.00 до 17.00 на базі КМЦ (вул. О. Довженка, 2 к. 29 б) – це оглядовий семінар з методики роботи з дітьми 10-13 та 14-18 років з попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації (за матеріалами Українського фонду «Благополуччя дітей»). Захід буде проведено у форматі «Тренінг для тренерів». Метою зустрічі стане ознайомлення з методикою надання життєво-необхідних знань, що допоможуть дитині уникнути небезпеки у взаємодії з іншими. Заняття буде проводити практичний психолог КМЦ, кандидат у Майстри соціальної роботи Устінова Тетяна.

Серед завдань, які ставить тренер в ході зустрічі, це показати як ознайомити дитину з особливостями безпечної поведінки в інтимному спілкуванні; стимулювати у дитини позитивне ставлення до власного тіла; ознайомити дитину з особливостями реагування на інтимні таємниці; навчити дитину говорити «НІ» в інтимному спілкуванні; стимулювати дитину до пошуку та отримання допомоги в небезпечних, ризикованих ситуаціях. Також Устінова Тетяна ознайомить з 5 правилами безпечної поведінки для дітей. У форматі «тренінг для тренерів» ведучий зверне увагу як дорослому зорієнтуватися у найбільш важливих моментах під час проведення занять та знайомить з питаннями для рефлексії після кожної вправи.

Запрошуємо відвідати майстер-клас! Реєстрація за посиланням: 

Дата

Бер 16 2020
Expired!

Час

14:00 - 17:00

Вартість

Безкоштовно

Розташування

Довженко 2, Київ
Київський міський центр соціальних служб

Організатор

Київський міський центр соціальних служб
Телефон
(044)458-27-67
Email
kmcssm@ukr.net
Сайт
https://www.facebook.com/groups/kmcsssdm/

Спікер